Makerslab BT Demo
Penilaian
Aug 03, 2024Kemas kini terkini
1.0Versi
Tentang Makerslab BT Demo
DESKRIPSI: Aplikasi ini membolehkan anda menguji fungsi fungsi modul Bluetooth HC-05 dan HC-06 yang telah dibincangkan dalam laman web:
https://www.makerslab.it/i-moduli-hc-05-e-hc-06-con-arduino/
Deskripsi dalam Bahasa Melayu (Markdown):
Aplikasi "Makerslab BT Demo"
Aplikasi ini membolehkan anda menguji fungsi modul Bluetooth HC-05 dan HC-06 yang telah dibincangkan dalam laman web https://www.makerslab.it/i-moduli-hc-05-e-hc-06-con-arduino/ oleh Makerslab.
Tangkapan skrin Makerslab BT Demo
Versi Lama Makerslab BT Demo
Cadangan Editor
Aplikasi Seperti Makerslab BT Demo
Aplikasi oleh Makerslab.it
Makerslab BT Demo FAQ
Bagaimana saya boleh memuat turun Makerslab BT Demo dari PGYER APK HUB?
Adakah Makerslab BT Demo di PGYER APK HUB percuma untuk dimuat turun?
Adakah saya perlu akaun untuk memuat turun Makerslab BT Demo dari PGYER APK HUB?
Bagaimana saya boleh melaporkan masalah dengan Makerslab BT Demo di PGYER APK HUB?
Adakah anda dapati ini membantu
Ya
Tidak
Ulasan Pengguna
+ Ulasan
4.8
5
4
3
2
1
K
Katherine
2024-12-15
11
0
Makerslab BT Demo is an incredibly innovative app that makes Bluetooth connectivity seamless and efficient. Highly recommended for tech enthusiasts!
B
Bert
2024-12-24
3
0
I've been using Makerslab BT Demo for a while now, and it's truly a game-changer for managing Bluetooth devices. The interface is user-friendly and intuitive.
P
Paul
2024-11-30
0
0
Makerslab BT Demo has simplified my Bluetooth device management. The app's performance is top-notch, and it's a must-have for anyone dealing with multiple devices.
Paling Popular
X
X Corp.
Google Chrome
Google LLC
Telegram
Telegram FZ-LLC
YouTube
Google LLC
inDrive. Rides with fair fares
® SUOL INNOVATIONS LTD
Netflix
Netflix, Inc.
Downloader by AFTVnews
AFTVnews.com
Reddit
reddit Inc.
Chai: Chat AI Platform
Chai Research Corp.
Tubi: Movies & Live TV
Tubi TV
Vinted - Buy and sell clothes
Vinted
Life360: Live Location Sharing
Life360
EA SPORTS FC™ Mobile Soccer
ELECTRONIC ARTS
Roblox
Roblox Corporation
PUBG MOBILE LITE
Level Infinite
Free Fire MAX
Garena International I
Among Us
Innersloth LLC
Car Parking Multiplayer 2
olzhass
Block Blast!
Hungry Studio
Township
Playrix
Car Parking Multiplayer
olzhass
Super Bear Adventure
Earthkwak Games
MONOPOLY GO!
Scopely
Subway Surfers
SYBO Games

