| Version: | 2.2.19 |
| Build: | 68 |
| Size: | 1.2 GB |
| Change Log: | Optimizes the user experience, improves the performance of the app, and solves some problems that may exist. |
| Version: | 2.2.19 |
| Build: | 67 |
| Size: | 1.2 GB |
| Change Log: | Optimizes the user experience, improves the performance of the app, and solves some problems that may exist. |
| Version: | 2.2.18 |
| Build: | 66 |
| Size: | 1.2 GB |
| Change Log: | Optimizes the user experience, improves the performance of the app, and solves some problems that may exist. |
| Version: | 2.2.17 |
| Build: | 65 |
| Size: | 1.2 GB |
| Change Log: | Optimizes the user experience, improves the performance of the app, and solves some problems that may exist. |
|
|
|
|