| Wersja: | 2.2.19 |
| Build: | 68 |
| Rozmiar: | 1.2 GB |
| Opis aktualizacji: | Zoptymalizowano doświadczenie użytkownika, poprawiono wydajność aplikacji, rozwiązano ewentualne problemy. |
| Wersja: | 2.2.19 |
| Build: | 67 |
| Rozmiar: | 1.2 GB |
| Opis aktualizacji: | Zoptymalizowano doświadczenie użytkownika, poprawiono wydajność aplikacji, rozwiązano ewentualne problemy. |
| Wersja: | 2.2.18 |
| Build: | 66 |
| Rozmiar: | 1.2 GB |
| Opis aktualizacji: | Zoptymalizowano doświadczenie użytkownika, poprawiono wydajność aplikacji, rozwiązano ewentualne problemy. |
| Wersja: | 2.2.17 |
| Build: | 65 |
| Rozmiar: | 1.2 GB |
| Opis aktualizacji: | Zoptymalizowano doświadczenie użytkownika, poprawiono wydajność aplikacji, rozwiązano ewentualne problemy. |
|
|
|
|